James Marsters-Životopis

19. listopadu 2011 v 1:12 | Katik-Lol |  James Marsters
Můj nejoblíbenější herec a zpěvák.:))On je BOŽÍ♥
James Wesley Marsters se narodil 20. srpna 1962, ve měste Greenville v Kalifornii, ale vyrůstal ve vzdáleném Modestu. Byl vychováván v nábožensky založené rodině. Jeho otec, John Wesley je kněz. Jeho matka se chtěla stát jeptiškou, pracuje však jako sociální pracovnice. Má dva sourozence, bratra Paula a sestru Susan. Jeho rodiče se rozvedli po přestěhování do Modesta. James zůstal se svou matkou, později přiznal, že "ženská výchova" na jeho osobnosti zanechala značné stopy. James je rozvedený, z manželství s herečkou Liane Davidson má syna Sullivana.
Poprvé se seznámil s divadlem ve 4. třídě, kdy si zahrál ve hře "Winnie the Pooh", kde hrál Iáčka. Od té doby, se začal objevovat v místních divadlech. James začal svou profesionální kariéru v divadle Goodman Theatre v Chicagu. A to ve hře "Red Roses" a v klasické hře Williama Shakespeara "The Tempest" (Bouře)....
Zde začal svou kariéru úspěšného divadelního herce. Hrál v řadě dalších Shakespearových dramat, zejména pak v "MacBethovi".Jamesův debut před televizními kamerami byl v roli nervózního kněze v televizním seriálu >"Northen Exposure". Také se objevil v "Moloney". Průlomem do světa televize se mu stal rok 1997, kdy se objevil v show společnosti Warner Bross - "Buffy, the Vampire Slayer". James často žertuje, že dostal roli Spika jen proto, že producenti již byli unaveni z hledání představitele Spika. Původně byl přijat jen pro pár epizod, jeho role byla zpočátku napsaná tak, že měl po několika dílech zemřít. Ale stalo se, že scénáristé se přímo zamilovali do postavy Spika a jeho představitele a tak připsali Spika do dalších dílů.Mezi jeho koníčky patří být otcem, malování, koukání na fotbal. Velice rád tráví čas se svými přáteli na pláži a rád se projíždí pouští. Jeho další koníček - hraní na kytaru, zpívání a skládání, se mu stalo i druhým zaměstnáním.
Společně s Charlie DeMarsem založil skupinu Ghost Of The Robot se kterou v únoru 2003 vydal album "Mad Briliant". Roku 2004 se chystali na vydání 2.alba "Gods Of The Radio", ale po 2 letech se skupinou James 14.června 2004 oznámil rozpuštění skupiny a vydal se na sólovou dráhu. V březnu 2005 vydal své 1. sólové album nazvané "Civilized Man" na kterém se objevili některé songy, které napsal pro GOTR. Na podzim roku 2005 se James přidal k hereckému osazenstvu tv seriálu "Smallville", kde se představuje v roli Braniaca / Professor Milton Fine. Který je hlavním nepřítelem Clarka. Na podzim roku 2005 začal natáčet nový tv film Shadow Puppets. Jeho hereckými kolegy jsou Tony Todd, Jolene Blalock. Režie Michael Winnick. Film je zařazen do žánrů horor/psychologický triler
Zajímavosti:
- je levák
- je majitelem dvou jizev (jizvu na levém obočí má na "památku" na přepadení v Queensu v Nnew Yorku, k jizvě na levé noze přišel v paté třídě, kdy si hluboce roztrhl kůži o sprchovou hlavici- léčba trvala skoro rok).
- jako své oblíbené herce uvádí Meryl Streep, Roberta De Nira a Edmunda Keana - britského divadelního herce z 18. století.
- má rád krvavé bifteky, žebírka, zeleninu a sladkosti - zejména lízátka a čokoládu
- nemá zrovna v oblibě večírky a alkohol nepije skoro vůbec. Již několik let nekouří, ale stále nosí nikotinové náplasti.
- označuje se za nočního tvora, rád chodí pozdě v noci spát, protože rád sleduje noční program v televizi
- na lidech si nejvíce cení laskavosti
- za svůj největší úspěch považuje narození se.
- sbírá PEZ zásobníky - nejraději má limitovanou verzi Dartha Vadera a Bobba Fetta
- o panictví přišel ve třinácti letech s lesbickým párečkem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je druhé jméno Jamese Marsterse?

David
Wesley
Jack

Komentáře

1 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 19. listopadu 2011 v 1:33 | Reagovat

James je skvely a Elizabeth hraje ale jen v prava tvar vasne ale marina je taky dokonala tam ji hraje Sandra Echeveria :)

2 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 19. listopadu 2011 v 1:39 | Reagovat

No ani nie :)* , jsi zlatá ! pridas dnes jeste neco pls ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama