2.Díl Šťastná?

16. listopadu 2011 v 21:00 | Katik-Lol |  Love or Child
Jak jsem slíbila,další díl povídky
Když už odešel,Buffy došlo co mu teď řekla,zašla zpět do svého pokoje,oblékla si dost cool a sexy oblečení a vyrazila do Bronzu.
Okolo Buffy se točilo docela dost kluků,ale pak ho viděla,úžasně krásného a nevypadal že by to myslel jen na jednu noc a navíc se díval po Buffy.Když k ní přišel Buffy na něj koukala a usmívala se.
,,Ahoj."Buffy se usmála a taky ho pozdravila.,,Ahoj.",,Nedáš si drink?"Buffy už měla kelímek prázdný,tak se na něj jen usmála,na souhlas.,,Promiň ani jsem se ti nepředstavila,jsem Buffy.",,Ouu na to jsem taky úplně zapoměl,asi to bude tím jak jsi hezká,jsem Matt."Jakmile to dořekl podal Buffy kelímek s drinkem.Celý večer spolu flirtovaly a tancovaly.
Potom se pozdě v noci odebrali k Mattovi.Buffy s ním prožila krásnou noc,ale brzy ráno musela jít.Spike je večer z poza rohu sledoval,vůbec se mu nelíbilo,že se Buffy s někým tak dobře baví a potom šli ještě k němu,v noci obrátil vzteky kopku vzhůru nohama.
Buffy ráno přišla domů a Dawn už byla vzhůru.
,,Kde jsi byla celou noc??"Vyjela na ni okamžitě.,,Byla jsem v Bronzu,Dawn a trochu se to protáhlo."Dawn se na tváři rozlil široký úsměv.,,Takže máš kluka?!?"Dawn začala okamžitě vyzvídat.,,Úplně tak se to ještě říct nedá."Dawn se na ni zadívala takovým nevěřícným pohledem.,,Tak jo,ale zavolám mu až potom,jo Dawn."
,,Co,ale já nechtěla říct ať mu zavoláš."Teď se na ni zase zadívala Buffy.,,Tak jo,pojď se teda nasnídat."Buffy jí přikývla,ale ještě předtím se šla převléct.
Po snídani mu zavolala,ale osamotě věděla že by Dawn hrozně ráda poslouchala.,,Ahoj Matte promiň že jsem ráno odešla tak brzy,ale doma mě čekala sestra.",,Nic se neděje,jen se tě chci zeptat jestli si dnes někam nevyrazíme?",,Moc ráda,třeba do Bronzu?",,To by šlo tak večer,měj se.",,Ty taky."Buffy se usmála plán jí vycházel,ale připadala si jako nějaká mrcha,jenže on se jí líbil a věděla že z toho určitě něco vyplyne.
,,Buffy jsi tu??"Do Buffyina pokoje vešla Willow.,,Jasně že jsem Will,pojď dál."Do pokoje vešla usměvavá Willow.,,Tak Dawn my řekla že máš "ASI" kluka,je to pravda??,,No vlastně jo,ale nechci to zakřiknou.Dnes večer s ním jdu do Bronzu."Willow se na Buffy usmála a objala ji.,,To je super Buffy."
Ten den utekl celkem rychle a Buffy se chystala odejít jenže když otevřela dveře,tak na schodech seděl ten peroxidový upír.,,Co ty tu chceš?",,Hádej...tebe lásko.",,Jsi směšnej koukej odtud vypadnout!",,Ale moje zlatovláska se zlobí?"Měla ho plné zuby,radši mu jednu pořádnou vrazila a šla.On ji moc nedráždil,věděl že to může dopadnout mnohem hůř a tak se šel opít do své kopky.
,,Ahoj Matte."Buffy ho našla u baru,on se na ni usmál.,,Ahoj Buffy."Večer probíhal podobně jako
včera jen když Matt vedl Buffy domů,tak Buffy začalo hrozně bolet břicho.,,Buffy je ti něco?",,Ne to bude určitě dobrý,už jsem skoro doma vyspím se a bude to dobrý."Matt Buffy moc nevěřil a tak jí radši ještě řekl.,,Ale zítra si zajdi k doktorovi.",,Jasně."Buffy mu jen tak odvětila,ona už dávno věděla co s ní je.Raději si šla doopravdy hned lehnout,ani nedala vědět že je doma.Ráno vstala,oblékla se,rychle se nasnídala a šla se projít.Nějak potřebovala zabrat čas který by měla trávit u doktora.
Po obědě šla k Mattovi chtěla zaklepat,ale potom si uvědomila co chce vlastně udělat,otočila se a se slzami utíkala domů.
Doma mu jen napsala textovku že už se nemůžou scházet a tím tu kapitolu uzavřela.Potom uvažovala o tom že by to Spikovi přece jen řekla,ale zavrhla to.Přemýšlela jestli půjde na potrat,ale ona by to dítě zabít nedokázala.,,Buffy jsi tu??Dawn opatrně vešla k Buffy do pokoje a lehla si k ní.,,Děje se něco jsi nějaká divná.",,Ne neboj Dawn,jen jsem se musela rozejít s Mattem."
,,Buffy to je mi líto.",,Nemusí,ale chtěla bych ti něco říct Dawn.",,Jasně mě se můžeš s čímkoliv svěřit.",,Dawn já jsem no těhotná.",,Buffy to je skvělí a ono je to Matta??",,No právě že není a proto jsem se s ním rozešla.",,A čí to teda je Buffy?",,Dawn to já právě.....nejsem si tím jistá,ale řešit to nechci,prostě si to nechám,na potrat bych jít nezvládla.",,Dobře Buffy je to tvoje rozhodnutí,ale myslím že jsi se rozhodla dobře."usmála se na Buffy a odešla.Buffy byla zaskočená jak se Dawn chovala dospěle.Buffy se rozhodla říct to ostatním.
Všichni se na její přání sešli dole.
,,Takže chtěla bych vám něco říct,ale neodsuzujte mě prosím je to mé rozhodnutí.",,Buffy ty snad odjíždíš??"Willow se na ni nechápavě podívala.,,Ne neodjíždím,ale jsem......Těhotná.",,Buffy to je skvělé a s kým."Willow se jí okamžitě musela zeptat.
,,To je ten problém nejsem si jistá,ale asi vím,jenže s ním mít dítě nechci chápete,tak mu to neřeknu a budu se starat sama."
,,Aha a Buffy když ho s tím dotyčným mít nechceš tak přece."Willow to nedořekla a Buffy to dopověděla.,,Ne na potrat nepůjdu,nezvládla bych to dítě zabít.",,Fajn Buffy,ale počítej s tím že ti pomůžeme,jako vždy.",,Díky Xandere."
Tak se i stalo,ale za tu dobu co byla Buffy těhotná se stalo hodně hrozných věcí,zemřela Tara a Willow málem zničila svět,Spike se na nějakou dobu vytratil ze Sunnydale a plánovalo se znovu otevření Sunnydejlské střední,ale to se nestalo.
Mezitím se do Sunnydale vrátil i Spike s duší,ale choval se hodně divně.Buffy se narodil krásný chlapeček pojmenovala ho Max,když se o tom Spike dozvěděl chtěl se vším skoncovat,ale docela nad vodou ho držela Dawn,která za ním chodila do kopky.
Spike sledoval každý večer Buffy na hlídce,byla tak krásná a ty dokonalé pohyby,nejraději by šel za ní a začal jí líbat,ale o tom se mu mohlo nechat jen zdát.Sledoval ji čím dál častěji,vždy k němu vítr donesl její vůni,ale potom ještě jednu jakoby jeho,nakonec se vždy vytratil.
,,Jsem doma."Buffy přišla jeden večer z hlídky a našla všechny sedět v obýváku a koukat na televizi.,,Ahoj Buffy pojď se dívat k nám."Sotva to Dawn dořekla hodila si do pusy popcorn.
,,Dawn jak to že ještě nespíš?",,No jo vždyť už jdu."Dawn dala oči v sloup a šla si lehnout.
,,Na co jste se vůbec dívaly??",,No vlastně na jeden film a teď tam je taková zábavná show."Willow jí to vše vylíčila.,,Dobře,tak já si jdu lehnout.",,Dobrou Buffy."
Buffy si lehla do postele,ale potom ještě vstala a koukla se na Maxe.Usmála se a pak si lehla.Pořád se usmívala,
ža by byla konečně šťastná?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Love or Child?

Ano
Ne
Nečtu ji

Komentáře

1 Tewulinka Tewulinka | Web | 16. listopadu 2011 v 21:49 | Reagovat

pěkná kapitola i povídka, spřátelím ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama